Czemu łazienki?

Nie mamy pojęcia. Ale wiemy, że robimy je dobrze

Łazienka to często pomijane pomieszczenie w domu. W kuchni gotujemy, w salonie przyjmujemy gości, a łazienka, jako miejsce tylko dla nas, często nie gra w naszych projektach większej roli, spychamy ją na margines domu.

Zupełnie nie rozumiemy tego scenariusza. I kompletnie się z nim nie zgadzamy.

Łazienka to pomieszczenie intymne. Daje nam dobrą atmosferę rano, przy porannej toalecie i wieczorem, kiedy relaksujemy się po całym dniu. Choć z reguły jest niewielka, musi mieścić w sobie wiele - nie tylko urządzeń, ale i osób, które rano masowo szykują się do wyjścia. Łazienka musi być łatwa do utrzymania w czystości i naprawdę pojemna. Kto wie, ile butelek szamponów się zgromadzi?

Dobrze zaprojektowana, spełnia wszystkie swoje funkcje. Źle przynosi tylko frustrację i zniechęcenie.

W Bathlab studiujemy łazienki i bijemy im pokłony.
Wiemy, że relaks tkwi w szczegółach - od kolorów, po rozmieszczenie szafek, aż po oświetlenie, które powinno budzić lub wyciszać, w zależności od pory dnia. Niezbyt łatwe zadanie? Więc już nie dziwisz się, że tworzymy tylko łazienki? :)

Wybierz młody zespół, który na kaflach zjadł zęby, nie boi się żadnego metrażu, a z prysznicowych zasłonek uszyje nawet sukienkę. I to zgodnie z aktualną modą!

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Bathlab